Jak nakupovat

 

Zde jsme pro Vás vybrali 5 základních bodů pro nákup v našem E-shopu.

 

1. Výběr vhodného typu rámu pro Vaše zrcadlo

V naší nabídce najdete dva hlavní typy zrcadel. Jedná se o zrcadla s blondelovým rámem a rámem dřevěným. Oba typy rámů mají společné, že jsou vyráběny z masivního dřeva. Odlišnosti mezi těmito typy rámů jsou zejména ve zpracování a následných dokončovacích úkonech. S tím souvisí i rozdílný termín dodání hotového výrobku. Podrobnosti najdete v příslušných kategoriích.

2. Zvolit vhodnou velikost

Uváděné rozměry jsou vždy vztaženy k vnitřní hraně rámu! Neboli k velikosti osazeného zrcadla. Proto je nutné pro výslednou kalkulaci zahrnout i rozměry osazených rámů, uváděné v detailu každého zrcadla. V našem obchodě nabízíme tři hlavní kategorie šířek rámu:

U typizovaných blondelových rámů jsou směrodatné uváděné míry. U blondelových rámů na míru a u dřevěných rámů je možné zvolit si sami požadovanou velikost (s přesností až na milimetry). Berte však v potaz, že u některých dřevěných zdobných rámů (např. Zrcadlo Napoli - černé) nemusí vámi zvolený rozměr přesně lícovat v rozích. Proto je vhodnější zvolit interval, který by Vám vyhovoval, kontaktovat nás a probrat s námi vhodné možnosti.

3. Sladit zrcadlo s Vaším interiérem

V naší nabídce se nachází zrcadla rozlišných stylů, tvarů a barev. Výběr už je na Vás. Záleží zejména na typu interiéru, do kterého si přejete zrcadlo osadit.

4. Zvážit možnost využití doplňkových služeb

V rámci doplňkových služeb jsme schopni zajistit:

  • Potažení jednoduchých typů rámu kůží či koženkou
  • Pozlatit rám až 24 karátovým zlatem
  • Fazetkování zrcadloviny
  • Zarámovat jakékoliv umělecké dílo nebo vaši fotografii

Nutno však upozornit, že tato nadstandardní nabídka navyšuje termín dodání a cenu výsledného produktu. Zároveň je potřeba probrat zvolenou úpravu s naším specialistou.

5. Vytvořit objednávku

Po výběru vhodné varianty je ideální vytvořit objednávku a shrnout specifické požadavky v podobě přidružené poznámky k objednávce. Po přijetí objednávkového formuláře Vás bude kontaktovat pověřená osoba a probere s Vámi její detaily. V poznámce k objednávce si můžete zvolit Vámi preferovaný druh komunikace. V případě hovoru nejlépe doplňte i vyhovující časové rozmezí.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.